Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Контекстна реклама
медичних послуг

Залучаємо нових клієнтів у ваш бізнес, розміщуючи ефективну рекламу в Google і на партнерських сайтах Відправити запит
Google shopping logo
Чому сайту медичних послуг потрібна контекстна реклама
budget Без контекстної реклами просувати сайт в Інтернеті складно

Розкрутка бізнесу в інтернеті без реклами практично неможлива. Так, контекстна реклама в медицині - це можливість заявити про себе і швидко отримати перших клієнтів, завоювати новий ринок (наприклад, в новому місті), прискорити просування сайту в пошуку для отримання безкоштовного трафіку, швидко оцінювати ефективність доробок на сайті та багато іншого.

ppc Гнучкі інструменти реклами дозволять вирішити будь-яке бізнес-завдання

Контекстна реклама дозволить сфокусуватися на перевагах вашої компанії. Тут можна таргетуватися на будь-яке місто будь-якої країни, обирати час показу оголошень, адаптувати рекламу для різних сегментів вашої аудиторії, експериментувати з аудиторіями, текстами та форматами, а також оцінювати результати для отримання кращої рентабельності в рамках бюджету.

10 years Контекстна реклама приводить на сайт зацікавлених користувачів

Люди побачать вашу рекламу на перших рядках пошукових систем і найпопулярніших сайтах, а також на спеціалізованих майданчиках, де "сидить" ваша аудиторія. Людина яка бажає придбати медичні послуги спочатку завжди вивчає інформацію про здоров'я, актуальну медицину та клініки. Точкою першого контакту стає рекламне оголошення, що веде на сайт, і що змушує залишити свої контакти або записатися на прийом.

active Ваша цільова аудиторія і майбутні клієнти - в Інтернеті

Один з ключових принципів успішного бізнесу - бути там, де "живе" ваша цільова аудиторія. І сьогодні це - інтернет. Рекламувати свої послуги потрібно саме там. Контекстна реклама дозволяє залучити нових клієнтів за будь-якими медичними питаннями. Вона ефективна для просування як офлайн-послуг, так і онлайн-консультацій.

Переваги реклами в Інтернеті
Швидкий старт

Протягом трьох робочих днів ми налаштуємо для вас повноцінний інструмент просування сайту

Ефективність

Підвищення конверсії фіксується з перших днів, зростання кількості звернень точно прогнозується

Велике охоплення

Реклама в контекстно-медійних мережах дає доступ до багатомільйонної або навіть мільярдної аудиторії

Контроль бюджету

Немає необхідності оплачувати малоефективні покази. Ви платите тільки за перехід на сайт

Наші кейси
Що кажуть клієнти
Агропом

Дякуємо компанії за оперативну та якісну допомогу у запуску Google Shopping. Хочемо відзначити залученість та рекомендації нашого менеджера. Реклама дає результат і набирає обертів. Чекаємо на нові пропозиції. Спасибі

07.02.2022
Look Оптика

Звернулися до Мсистем з питання SMM просування. Отримали стратегію, яку зараз і реалізовуємо разом із хлопцями. Ефект є. Спостерігаємо зростання аудиторії у группі. Результати дає і реклама в Інстаграмі. Чекаємо ще більшого зростання підписників та продажів.

03.11.2021
Світ Лози

Замовляли контекстну рекламу. Через пару місяців реклама вистрілила. Валовий прибуток зріс на 150%. Вдячні за результат. Чекаємо збільшення показників.

31.08.2021
Чому ми
10 years
Понад 10 років в контекстній рекламі
ppc
Сертифіковані спеціалісти з контекстної реклами
budget
Працюємо по абонплаті, не беремо % з бюджету
bonus
Бонуси 10 000 грн на контекстну рекламу
kpis
Щотижневі звіти без "води": тільки KPI та метрики
key
Швидкий запуск кампаній "під ключ": від ТЗ до результатів
account
Надаємо повний доступ до рекламного акаунту
support
Постійна підтримка персонального менеджера
Рекомендуємо статті
Ремаркетинг: що це таке і як налаштувати?, 22 Травня 2020

Потужним інструментом, за допомогою якого можна збільшити обсяг продажів і скоротити витрати на контекстну рекламу, є ремаркетинг. Для розуміння того, що таке ремаркетинг, слід розглянути один із прикладів взаємодії відвідувача з сайтом. При виборі товару на сайті, користувач раптово вийшов з сайту, не замовивши товар або не зробивши інших цільових дій. Причин виходу може бути […]

Як зробити тех.аудіт сайту за допомогою Netpeak Spider: огляд функцій, 17 Жовтня 2021

Розглянемо, що таке тех. аудит веб-сайту, навіщо його проводять і як нам допоможе аналіз, сегментація і парсинг Netpeak Spider (з докладною інструкцією). Готуйтеся полегшити життя собі і своєму оптимізатору! Що таке технічний аудит і навіщо його проводити Щоб сайт був видимим в пошуку та отримував пошуковий трафік, він повинен добре, швидко індексуватися і відповідати вимогам […]

Етапи просування сайту: фундамент, 17 Липня 2020

За що платять SEO-фахівцям? “Вони виводять сайти в ТОП” – проста відповідь, за якою криються місяці праці. Ми підготували огляд плану робіт з просування сайту, плюс-мінус універсального для будь-якого ресурсу. Це допоможе краще зрозуміти таємницю розкрутки сайту в пошукових системах, а також оцінити важливість того чи іншого етапу саме для вашого ресурсу. Поїхали! Етап 1: […]

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!