Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

SEO-оптимізація сайтів

Робимо ваш сайт зручним, корисним для споживачів та пріоритетним для пошукових систем Відправити запит
Google shopping logo

Внутрішня оптимізація - це фундамент пошукового просування, з якого, як правило, починаються роботи з SEO. Це комплекс робіт, спрямований на корекцію коду і вмісту сторінок веб-ресурсу відповідно до вимог Google. SEO-оптимізація дає можливість усунути технічні помилки, прискорити індексацію сторінок, зробити сайт більш зручним для клієнтів.

Грамотна внутрішня оптимізація - це половина успіху в підвищенні позицій у видачі. Навіть більше. Адже без попередніх робіт зовнішня розкрутка сайтів не матиме ефекту і навіть може нашкодити.

Кому підходить SEO-оптимізація сайтів:
Молодим сайтам або сайтам після доопрацювань

Оптимізація дозволить прискорити індексацію нових сторінок і їх потрапляння в видачу. Крім того, опрацьовані зі старту сторінки відразу отримають високий рейтинг довіри від пошукача і шанс на хороші позиції у видачі.

Інтернет-магазинам зі 100+ веб-сторінками

Пошуковий трафік для онлайн магазинів - один з основних джерел нових відвідувачів. На відміну від платної реклами, в якій потрібно рекламувати кожен окремий продукт, SEO дозволяє просувати відразу всі категорії за менший бюджет.

Тим, хто готовий вкладатися в розкрутку ресурсу

Алгоритми пошукових роботів постійно оновлюються, як і асортимент магазинів. Тільки системна робота, яка потребує щомісячних вкладень, дозволить сайту зберігати міцні позиції в ТОПі за максимальним числом запитів.

Тим, хто хоче зробити сайт привабливим для клієнтів

Одне із завдань SEO - зробити сайт більш зручним для покупців. Тому програмні та дизайнерські доопрацювання потрібні в 90% випадків. Послуга оптимізації сайту включає складання відповідних рекомендацій.

Особливості та переваги
Ваші клієнти зможуть знайти вас через пошукові системи

Неоптимізований сайт може погано індексуватися пошуковими роботами або і зовсім не потрапити в видачу. Клієнти просто не знайдуть вас у Мережі.

budget Сайт отримає місця в ТОП-10 за основними запитами

Помітне зростання позицій і трафіку з Google починається вже після впровадження метаданих й наповнення сайту оптимізованим контентом.

bonus Підвищується привабливість сайту для клієнтів

Виключаються ситуації, в яких відвідувач відразу залишає сайт через довге завантаження сторінок, мобільну "недружність", хаотичну структуру, тощо.

10 years Поліпшується конверсія сторінок, зростає число продажів

Оптимізатори роблять так, щоб відвідувач знайшов на сторінках саме вашого веб-сайту те, що шукав, і став клієнтом.

Ціна на SEO-оптимізацію сайту за абонплатою включає такі види робіт:
Технічний аудит і оптимізація Аналіз сайту на предмет технічних недоробок, які впливають на просування Check icon
Стратегія просування й аналітика Розробка стратегії просування сайту та її коригування Check icon
Формування семантичного ядра Складання семантики для оптимізованих сторінок Check icon
Розробка ТЗ для написання текстів Текстовий аналіз запитів: обсяг, релевантні слова і фрази Check icon
Розробка унікальних метаданих Формування ТЗ для впровадження унікальних метаданих Check icon
Прозора звітність Підготовка щомісячних детальних звітів про проведені роботи й результати Check icon
від 20 000 грн/місяць Відправити запит від 20 000 грн/місяць Відправити запит
Окремо оплачується:

Впровадження структури сайту, Бюджет на копірайт, Роботи програмістів.

Наші кейси
Що кажуть клієнти
Look Оптика

Звернулися до Мсистем з питання SMM просування. Отримали стратегію, яку зараз і реалізовуємо разом із хлопцями. Ефект є. Спостерігаємо зростання аудиторії у группі. Результати дає і реклама в Інстаграмі. Чекаємо ще більшого зростання підписників та продажів.

03.11.2021
ТОВ АРК-ГРУП

Майже 3 роки тому ми вперше звернулися до агентства M. System. Для нас це було дещо нове, тому ми не поспішали витрачати гроші - раптом віддачі не буде. Але кожного місяця результат нас тільки тішив. Починали з мінімального бюджету: близька 2 тис. грн. Були місяці, коли продажі підвищувалися неймовірно - там і 18 тис. грн не шкода було в рекламу вкласти. Сьогодні визначилися із середніми показниками і вийшли на 10 тис. Спочатку працювали тільки над сайтом, який у нас на “Промі”. Побачили позитивну динаміку і вирішили активно зайнятися і зовнішнім сайтом, у нас Лендінг. Там теж запустили рекламу. Менеджер запропонував спробувати СЕО-просування. Ми погодилися і тепер чекаємо максимальної оптимізації реклами в Гуглі, щоб розпочати СЕО-просування.

22.07.2019
Агенція, якій
можна довіритися
на всі 100!
Всі відгуки
Ми - 30 сертифікованих фахівця Google. Знаємо все про пошукову оптимізацію та таргетовану рекламу
Коллектив MediaSystem
Чому варто замовити SEO-оптимізацію сайтів у нас:
account
Ми використовуємо тільки білі методи оптимізації сайтів в пошукових системах, спрямовані на зручність використання сайту покупця
account
Засновуємо стратегію розкрутки на низько- і середньо частотних запитах, більш стабільних в просуванні, ніж високочастотні
account
Ми займаємося SEO-оптимізацією з 2012 року і розуміємо, як вивести веб-ресурс в ТОП і отримати клієнтів з пошуку видачі в будь-якій тематичній ніші
account
Над проєктами працює ціла команда: аккаунт-менеджер, пошукові оптимізатори, технічний лідер в SEO, копірайтери, контент-менеджери
account
Ми досліджуємо останні розробки в області пошуку для прискорення всіх робочих процесів. Це дозволить нам збільшити ваш трафік ще швидше
account
Надаємо наочні щомісячні звіти про виконану роботу та результати без "води": тільки KPI, метрики, цифри та графіки
account
Працюємо за абонплатою без комісій. Ви отримуєте аналог власного SEO-відділу: не потрібно витрачати час і гроші на залучення додаткових фахівців
account
Ми не просто працюємо над залученням відвідувача на сторінки вашого сайту, але і над збільшенням шансу на їх конвертацію в клієнтів
Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт

Така важлива дія для успішного просування проекту, як SEO оптимізація сайтів, вимагає наявності у виконавця не лише базових знань по пошуковій оптимізації, але і розуміння оновлень пошукових систем. Зміни алгоритму ранжирування покликані очистити видачу пошуку від не якісних, на думку пошукової системи, сайтів.

Тому, SEO просування проекту повинне тривати постійно, оскільки конкуренти не стоятимуть на місці і без поліпшення сайту можна втратити позиції, а відповідно і клієнтів. Розглянемо, чому правильна оптимізація сайту потрібна для його просування і що ховається за цим визначенням.

SEO оптимізація і просування сайту

Оптимізація з точки зору SEO – це комплекс робіт по поліпшенню видимості сайту пошуковими системами і підвищенню його позицій в пошуковій видачі по релевантних запитах. Тобто, при правильному підході, користувач побачить у видачі саме той сайт, сторінки якого оптимізовані краще.

Полягає якісна оптимізація сайту з двох етапів:

 • Внутрішня;
 • Зовнішня.

Процес починається з SEO аудиту сайту, який дозволяє виявити як технічні помилки і недоробки, що виникли в процесі верстання сайту, так і визначити напрям робіт по оптимізації. Чек лист аудиту складається з безлічі пунктів, які розділяються по впливу чинників на ранжирування ресурсу в пошуку. Наприклад, помилки 5хх, які з’являються з боку сервера можуть серйозно вплинути на позиції сайту у видачі.

Усунення таких помилок має високий пріоритет і входить в перші етапи оптимізації сайту по важливості. Існують помилки, які не так сильно впливають на позиції, але усунення яких також потрібне для попадання в ТОП видачі. Тільки після усунення технічних помилок і поліпшення “юзабіліті” (зручність сайту для користувача) можна перейти до наступного кроку.

Внутрішня SEO оптимізація

Роботи по поліпшенню структури сайту, наповненню сторінок якісним контентом, складання і розміщення метаданих і інші роботи – це ті чинники, з яких формується ціна на SEO оптимізацію сайту і які називаються внутрішньою оптимізацією.

Семантичне ядро – основа оптимізації

Роботи розпочинаються зі збору широкого семантичного ядра, тобто тих запитів, по яких користувачі шукали товар або послугу, що просувається на сайті, який оптимізується. Наприклад, якщо проект спеціалізується на розкручуванні сайтів, до семантики увійдуть такі запити:

 • Просування сайтів;
 • Скільки коштує розкручування сайту;
 • Просунути сайт Дніпро і так далі.

Запити розбиваються по частотності, тобто кількості введених користувачами запитів за місяць. Наприклад, запит “скільки коштує seo оптимізація” є низькочастотним, оскільки користувачі в середньому вводили його 10 разів. Також, запити відрізняються залежно від таргетинга, тобто місця розташування користувача. Частотність в Дніпрі може відрізнятися від частотності по Україні в цілому.

Структура сайту

Наступним етапом є оптимізація або складання нової структури сайту, яка є як би каркасом, на основі якого будується проект. Структура має бути максимально широкою, наприклад, категорію “Оптимізація сайту” необхідно розширити на підкатегорії “Внутрішня” і “Зовнішня”, які у свою чергу розбиваються на підкатегорії третього рівня. Такі дії покликані розподілити релевантні запити по сайту. Наприклад, запит “seo оптимізація купити” буде “посаджений” в категорію першого рівня, а “аудит сайту” вже в підкатегорію.

Не варто забувати, що структура повинна бути зрозуміла користувачеві. У ідеалі, щоб замовити товар або послугу, отримати інформацію і так далі, користувачеві досить зробити три клика на сайті.

Наповнення сайту контентом

Крайні оновлення алгоритмів пошукових мереж, зокрема Google і Яндекс, пов’язані з пониженням позицій сайтів, контент яких не відповідає запитам користувачів. Виходячи з цього, вартість SEO оптимізації безпосередньо залежить від якості і кількості контенту, який користувач побачить на сторінках ресурсу.

Якісне наповнення карток товарів і сторінок з послугами є ключовими для успішного просування проекту. Пошукові системи оцінюють наповнення сторінок і ті з них, які дають повну відповідь на питання користувача будуть показані у видачі вище.

Складання метаданих

Складання таких метаданих, як title, description і заголовків Н є важливою роботою при SEO оптимізації сторінок і впливають на позиції сторінки в пошуковій видачі. Існує декілька правил складання цих тегів, найбільш важливими з яких є :

 • Метадані мають бути унікальними як на рівні сайту, так і глобально в мережі;
 • Не можна допускати дублів метаданих;
 • Не можна “спамить” в метаданих ключовими запитами;
 • Усі теги повинні відповідати контенту, представленому на сторінці.

Зовнішня оптимізація сайту

Зовнішнє розкручування і оптимізація сайтів є отриманням посилань на ресурс, що просувається, із зовнішніх, трастових джерел. Чим більше сторонніх ресурсів посилаються на сайт – тим вище він розташовуватиметься в пошуковій видачі і матиме більше довіри з боку пошукових систем.

Не варто забувати, що отримані природним способом посилання розцінюються пошуковими системами як органічні і мають більшу вагу, ніж покупні. Для отримання таких посилань потрібний якісний контент, про що сказано вище.

Враховуються такі чинники, як:

 • Трастовость ресурсу, на якому розміщено посилання (донора);
 • Посилальний профіль донора;
 • Вид посилання (анкорне, безанкорне).

Роботи над поліпшенням видимості бренду включають пошук і дослідження донорів, проведення крауд-маркетинга (розміщення посилань і відгуків на форумах), представлення в соціальних мережах.

SEO пошукова оптимізація в Дніпрі

У Дніпрі замовити SEO оптимізацію сайту можна в інтернет-агентстві MSystem, яке спеціалізується на наданні послуг інтернет-маркетингу в Україні, країнах СНД і Європи.

Фахівці агентства проведуть комплекс заходів як по внутрішній, так і зовнішній оптимізації ресурсу і виведуть сайт в ТОП видачі в найкоротший строк.

×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!