Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

SEO-просування сайтів

Перетворюємо сайт в повноцінний робочий інструмент для залучення клієнтів з пошукової видачі Google Відправити запит
Google shopping logo

Пошукове просування - це комплекс заходів, спрямованих на отримання трафіку з "органіки" Google-пошуку. Основні завдання: поліпшення видимості веб-ресурсу у видачі та отримання позицій на першій її сторінці (ТОП-10) за основними ключовими словами. Чим більше ключових слів опиниться в ТОП-10, тим більше цільового трафіку отримає сайт.

Кому підходить просування сайтів в ТОП-10:
Інтернет-магазинам зі 100+ веб-сторінками

Пошуковий трафік для онлайн магазинів - один з основних джерел нових відвідувачів. На відміну від платної реклами, в якій потрібно рекламувати кожен окремий продукт, SEO дозволяє просувати відразу всі категорії за менший бюджет.

Тим, хто хоче зробити сайт привабливим для клієнтів

Одне із завдань SEO - зробити сайт більш зручним для покупців. Тому програмні та дизайнерські доопрацювання потрібні в 90% випадків. Послуга просування сайту включає складання відповідних рекомендацій.

Тим, хто готовий вкладатися в розкрутку ресурсу

SEO-просування - це постійна спланована робота, що вимагає щомісячних вкладень. Тільки системний підхід зробить SEO каналом, який перетворює сайт з вітрини в повноцінний робочий інструмент для залучення клієнтів.

Сайтам, проіндексованим пошуковими системами

В іншому випадку ми просто не зможемо виконати прорахунок. Необхідно підключати вебмайстер Google і відправляти ресурс на індексацію. Через 1-3 місяці можна буде пробувати робити прорахунок.

Особливості та переваги
Зростання відвідуваності веб-ресурсу

Сайт отримує цільовий пошуковий трафік, що складається з користувачів, вже зацікавлених у вашому продукті. Тих, які запросили у пошукача інформацію, пов'язану з вашою діяльністю, брендом або товаром.

budget Збільшення середнього чека і прибутку

Внутрішні роботи над комплексним просуванням сайтів включають роботу над контентом та зручністю ресурсу. СЕО спеціалісти роблять цільові сторінки корисними та зручними, що позитивно впливає на конверсію.

bonus Зміцнення довіри й лояльності клієнтів

Понад 97% користувачів Google ніколи не переходять далі ТОП-10 пошукової видачі. І не тільки тому, що вони "під рукою": підсвідомо люди вважають контент сайтів першої сторінки найбільш релевантним їх потребам.

10 years Переваги перед конкурентами

Чим частіше ваш бренд з'являється на очі користувачеві, тим імовірніше, що він стане вашим клієнтом, а не клієнтом конкурентів. SEO - найбільш ефективний метод підвищення видимості сайту серед зацікавленої аудиторії.

Ціна просування сайту за абонплатою включає такі види робіт:
Технічний аудит і оптимізація Пошук технічних недоробок сайту, які впливають на просування. Check icon
Стратегія просування й аналітика Розробка стратегії просування сайту та її коригування. Check icon
Формування семантичного ядра Складання семантики для сторінок, що знаходяться в роботі. Check icon
Розробка ТЗ для написання текстів Текстовий аналіз запитів: обсяг, релевантні слова і фрази. Check icon
Розробка унікальних метаданих Формування ТЗ для впровадження унікальних метаданих. Check icon
Аналіз прямих конкурентів з ТОПу видачі. Аналіз посилального профілю конкурентів, планування посилальної стратегії. Check icon
Зовнішня оптимізація (лінкбілдінг) Пошук донорів, подача заявки на закупівлю і перевірка куплених посилань. Check icon
Прозора звітність кожного місяця Підготовка щомісячних детальних звітів про проведені роботи і результати. Check icon
від 25 000 грн/місяць Відправити запит від 25 000 грн/місяць Відправити запит
Окремо оплачується:

Впровадження структури сайту, Бюджет на посилання, Бюджет на копірайт, Вартість робіт програмістів.

Наші кейси
Що кажуть клієнти
Інтернет магазин АС Меблі

Ознайомився з відгуками й вирішив теж сказати своє слово. У порівнянні з іншими, ми, напевно, молоді клієнти. Але за кілька місяців роботи результати перевершили деяких, хто роками рекламується. Оскільки у нас невелике виробництво - треба по максимуму завантажувати його роботою. Спочатку вирішили рекламуватися у двох напрямках - розкладні столи та сповивальний комод. Перші не надто зайшли - віддача була незначна. А ось другі - просто “Вау!”. Ми задоволені! Зараз розмірковуємо над тим, щоб додати рекламу столів для комп'ютера. Згодом поділюся новими результатами.

28.06.2019
SmokeHouse

Працювали з Msystem протягом декількох років. На тому етапі домоглися хороших результатів у просуванні сайту і продажах відповідно. Зараз вже маємо свій відділ маркетингу і дякуємо msystem за щільну і плідну співпрацю.

03.07.2020
Агенція, якій
можна довіритися
на всі 100!
Всі відгуки
Ми - 30 сертифікованих фахівця Google і Яндекс. Знаємо все про пошукову оптимізацію та таргетовану рекламу
Коллектив MediaSystem
Чому ми
account
Ми використовуємо тільки білі методи просування сайтів в Гугл, спрямовані на зручність використання ресурсу покупцями
Основуємо стратегію розкрутки на низько- і середньочастотних запитах, більш стабільних в просуванні, ніж високочастотні
ppc
Над проєктами працює ціла команда: акаунт-менеджер, SEO-фахівець, технічний лідер SEO, копірайтери, контент-менеджери та лінкбілдери
budget
Ми займаємося SEO-розкручуванням сайтів з 2012 року. Навчилися прогнозувати фінансову ефективність від SEO і чесно показуємо її клієнтам
kpis
Надаємо наочні щомісячні звіти про виконану роботу та результати без "води": тільки KPI, метрики, цифри та графіки
key
Працюємо за абонплатою без комісій. Ви отримуєте аналог власного SEO-відділу: не потрібно витрачати час та гроші на залучення додаткових фахівців
Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт

Перші 10 позицій пошукової видачі найбільш вигідні для сайту. За результатами численних досліджень, перша сторінка видачі пошуковика (ТОП 10) отримує майже 80% всіх переходів. Решта розподіляються між другою і третьою сторінками.

Пошукове просування або SEO просування сайтів – це комплексний перелік заходів, спрямованих на збільшення видимості сайту в пошуковій видачі і виведення його на першу сторінку за основними ключовими словами. Чим більше ключових слів (що відповідають запитам ваших цільових користувачів) виявиться в ТОП-10, тим більше цільового трафіку отримає сайт.

Відзначимо, що отримання органічного трафіку – не єдине завдання просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс. Навіщо це потрібно і як потрапити в топову десятку за максимальном числом ключових запитів, розповімо далі.

SEO просування сайтів в пошукових системах – довгостроковий ефект

Пошукове просування – один з найбільш стабільних і довгострокових джерел трафіку, доступних в мережі Інтернет. Якісно оптимізований ресурс утримує отримані позиції деякий час навіть після припинення SEO.

Якщо ж постійно працювати над зовнішньою оптимізацією сайту, можна, при невеликих трудовитратах і відносно недорого, забезпечити постійне збільшення показників переходів цільових користувачів з органічного пошуку.

Розглянемо цілі та завдання СЕО просування сайту в Google і Яндекс:

 1. Збільшення відвідуваності ресурсу. Перш за все сайт отримує пошуковий трафік – користувачів, вже зацікавлених у вашому продукті (товарі, контенті чи послузі), тих, які запросили у пошукача інформацію, пов’язану з вашою діяльністю або продуктом.
 2. Збільшення середнього чека і прибутку. Внутрішня оптимізація сайту включає роботу над контентом і юзабіліті сайту. Сеошники впроваджують різні інструменти для генерації лідів і додаткових продажів, що позитивно впливає на конверсію.
 3. Зміцнення репутації, довіри і лояльності клієнтів. Понад 70% користувачів ніколи не переходять далі першої сторінки пошукової видачі. І не тільки тому, що вони “під рукою”: підсвідомо користувачі вважають контент перших сайтів найбільш релевантним.
 4. Конкурентна перевага. Чим частіше користувач бачить ваш бренд, тим імовірніше, що він стане вашим клієнтом, а не клієнтом конкурентів. SEO – найбільш ефективний метод підвищення видимості сайту за потрібною кількістю ключових запитів серед зацікавленої аудиторії.
 5. Розширення бази постійних клієнтів. Високі позиції на SERP полегшують повторний пошук за вже використаними ключовими словами вашим клієнтам, підвищуючи ймовірність того, що вони стануть постійними.

Таким чином, просування сайтів в ТОП 10 озивається не тільки зростанням числа відвідувачів з органічного пошуку, але робить цей трафік більш конверсійним, а вашу компанію – впізнаваною і пріоритетною для цільового користувача.

Якісне SEO – результат комплексної роботи над пошуковим просуванням

Багато бізнесменів замислюються про самостійне просування. Переваги такого підходу очевидні: не потрібно витрачати час і гроші на роботу з фахівцями, а якість роботи знаходиться під повним контролем (нагадаємо, що успіх SEO розкрутки сайту залежить, перш за все, від ефективності дій оптимізатора, а не розміру бюджету).

Зосередивши достатньо часу і зусиль на навчанні, можна освоїти базові SEO-навички за кілька місяців. Однак, як показує практика, навіть досвідчений професіонал поодинці працює в 4-5 разів повільніше, ніж команда.

Чому так відбувається? Судіть самі.

Системний підхід до просування бізнесу в інтернеті

Над пошуковим просуванням сайтів в нашому агентстві працюють:

 1. Технічний лідер SEO, який контролює процес просування, розподіляє завдання між фахівцями, планує список робіт і т.д. Він досліджує і відстежує останні розробки в області пошуку і прогнозує зміни в алгоритмах пошукових систем. На основі отриманих знань, створює і коригує індивідуальні стратегії пошукового просування для клієнтів агентства, допомагаючи їм випереджати конкурентів у видачі та ніші в цілому.
 2. SEO-фахівці та лінкбілдери в одній особі виконують основну частину робіт з внутрішньої і зовнішнішньої оптимізації сайтів, а саме:
  • проводять повну SEO оптимізацію сайту під всі ключові слова в сфері Вашого бізнесу;
  • знаходять і за можливістю усувають основні технічні помилки ресурсу, забезпечуючи коректну індексацію сторінок;
  • розширюють структуру сайту, створюють нові посадкові сторінки і оптимізують їх для максимального охоплення аудиторії;
  • створюють контент-план і ТЗ для написання оптимізованих текстів для цільових сторінок;
  • плавно нарощують природну кількість посилань на сайт за допомогою контенту;
  • забезпечують регулярне органічне зростання посилального профілю і т.д.
 3. Копірайтери створюють корисні, унікальні, оптимізовані тексти для посадкових сторінок і просування сайтів в Гугл і Яндекс.
 4. Аккаунт-менеджери контролюють дотримання всіх термінів і умов співпраці, регулярно надсилають клієнту докладні звіти про роботу SEO-команди.

Більшість робіт виконуються паралельно, що дозволяє значно прискорити просування ресурсу. Як правило, кратне зростання продажів спостерігається вже за 6 місяців після початку робіт.

Доречі, ми економимо не тільки час, але і гроші наших клієнтів. Так, ціна просування сайту командою агентства приблизно в 2-3 рази нижча, ніж сумарна вартість послуг окремих фахівців або підготовки власних веб-майстрів.

Як замовити послуги з просування сайту

Таким чином, довіривши просування сайту нашій команді, ви отримуєте відносно швидкий результат без зайвих вкладень і клопоту. Ефективність вкладень гарантується: з 2011 року послугу просування сайту у нас замовили 135 компаній в Україні і Росії, кожна з яких зазначила кратне зростання органічного трафіку, числа заявок і дзвінків в перший рік просування.

Чим раніше почати оптимізацію і просування сайту, тим більше шансів обійти більш боязких конкурентів в пошуковій видачі! Замовляйте послугу вже зараз!

Залиште ваші дані в формі заявки – персональний менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Також, за бажанням, ви можете відвідати наш офіс в м. Дніпро для особистої зустрічі.

Нагадуємо, що аккаунт-менеджери не тільки курують ваш проект, а й можуть скласти персональний план розвитку для комплексного просування сайту, щоб отримувати трафік з усіх джерел мережі Інтернет і збільшити ефективність вашого бізнесу ще швидше.

×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!