Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

SEO-копірайтинг

Складемо SEO-тексти для комерційних та інформаційних сторінок. Унікальні. Корисні. Цікаві. Читабельні. Заточені під продажі. Відправити запит
Google shopping logo

Завдання SEO-копірайтера - не просто написати тексти для сайту і наповнити їх ключами. Наші фахівці займаються створенням комерційних оптимізованих текстів з високим рівнем інформативності, корисності та актуальності для читача, відсутністю води, експертним розкриттям теми. Такі тексти високо оцінюють і користувачі, і пошукові боти.

Кому ми рекомендуємо замовити SEO-копірайтинг:
Всім сайтам для успішного ранжирування в пошуку

Контент займає вершину топу серед чинників ранжирування сайтів в Google. Пошуковик знаходить в ньому ключові слова, відповідні запиту користувача. А також - аналізує унікальність, корисність, читабельність тексту, і в залежності від цього оцінює якість і релевантність сторінки.

Інтернет-магазинам, що запускають рекламу

Оптимізація рекламованих сторінок і наявність релевантного контенту на них підвищують конверсію, а також знижують вартість кліка. Іноді - у 2-3 рази. Поки багато ваших конкурентів дарма рекламують порожні сторінки, ви залучаєте клієнтів завдяки якісним оптимізованим текстам.

Переваги наших текстів
Унікальність

Всі тексти проходять перевірку на унікальність за допомогою онлайн-сервісів. До звітності допускаються тексти з унікальністю від 90-95% і вище.

Відсутність "води"

Ми використовуємо мінімальну кількість стоп-слів (що не несуть корисної інформації), зберігаючи при цьому легку для читання форму оповідання.

Читабельність

Ви ніколи не отримаєте від нас нечитабельне "простирадло". Тільки тексти з підзаголовками, абзацами й доречними списками.

SEO-грамотність

Наші копірайтери не просто пишуть тексти на замовлення, але знають основи пошукового просування та актуальні SEO-вимоги до текстів.

Експертність

Ми "беремо" на копірайтинг до 10 робочих днів. Цього достатньо для того, щоб вивчити специфіку вашого бізнесу і написати максимально експертний текст.

Релевантність

Всі, навіть інформаційні тексти завжди заточені під продажі вашого продукту і звертаються до саме вашої цільової аудиторії.

Ціна копірайту у нас включає:
 • Текстовий аналіз запитів ;
 • Створення контенту;
 • Перевірка відповідності ТЗ;
 • Перевірка орфографії;
 • Перевірка унікальності;
 • Перевірка змісту.
від 190 грн/1000 знаків Відправити запит
symantics price
Наші кейси
Що кажуть клієнти
Smarts.ua

У нас вже був досвід запуску реклами в Гугл, але залишалися питання. Фахівці з в M. System запропонували зробити безкоштовний аудит нашого акаунту. Досить швидко і як належить роз'яснили, що потрібно виправити й можна поліпшити. Ми погодилися, хоча і було невелике побоювання, тому як бюджет нам порекомендували відчутний. І не пошкодували. Майже зі старту отримали перші результати. Реклама окупилася в рази. Будемо працювати далі, сподіваюся, з не меншим результатом.

11.12.2020
АвтоПласт

Співпрацюємо по SЕО. Додаємо в позиціях щомісяця. Не так різко, як перші пів року, але це очікувано. Головне, стабільно. Спасибі, Msystem.

24.03.2021
Агенція, якій
можна довіритися
на всі 100!
Всі відгуки
Ми - 30 сертифікованих фахівця Google. Знаємо все про пошукову оптимізацію та таргетовану рекламу
Коллектив MediaSystem
Чому варто замовити копірайт у нас:
З нами ви економите на послугах різних фахівців

Вартість копірайту у нас включає рішення цілого комплексу задач інтернет-маркетингу: від розробки семантичного ядра сторінки до послуг контентного розміщення

ppc
В інтернет-агенстві знають, як створювати веб-контент

Багато з тих, хто надає послуги копірайтера в Україні вміють грамотно і красиво писати. Але далеко не всі розуміють, як створювати оптимізований, заточений під маркетингові цілі веб-контент

budget
Ви гарантовано отримуєте якісний продукт

За виконання термінів і якість роботи відповідає агентство, а не вільний підрядник. Вам не доведеться особисто тримати під контролем процес створення контенту і займатися доопрацюванням текстів

account
Глибоке занурення в специфіку вашого бізнесу

Для наповнення сторінок контентом можна просто купити статті на сайт на біржі. Ми ж пропонуємо максимально релевантний, експертний текст, зміст якого працює на інтереси саме вашого бізнесу

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт

Пропонуємо скласти для вас SEO тексти для комерційних та інформаційних сторінок. Про що мова? Про наповнені ключовими фразами тексти для пошукових роботів або цікавий контент для відвідувачів?

Давайте поговоримо про те, що таке SEO-копірайтинг в нашому розумінні і що про нього треба знати власникам бізнесу.

SEO копірайтинг сьогодні

Кількома роками раніше SEO-контент створювався виключно для пошукових роботів. Досить було оптимізувати тексти максимальною кількістю ключових фраз – і сторінка легко потрапляла в ТОП пошукової видачі. На жаль, навіть зараз послуги копірайтера в Україні нерідко обмежуються лише зазначеним завданням: вписати ключові слова в текст. Нехай і гармонійно.

Однак, для успішного ранжирування цього більше не достатньо. Сьогодні SEO-текст повинен бути інформативним, цікавим і приносити користь цільовим користувачам, бути зручним для читання і пробуджувати інтерес.

Що враховують наші копірайтери, перш ніж написати текст для сайту клієнта:

 • Кількість ключових фраз. Щоб уникнути переспаму і не зникнути з пошукової видачі рекомендується використовувати не більше 3-5% ключових фраз на один текст;
 • Унікальність. Всі тексти проходять перевірку на унікальність за допомогою сервісу Advego. До публікації допускаються тексти з унікальністю від 90-95% і вище;
 • Водність. Ми використовуємо мінімальну кількість стоп-слів (тих, що не несуть корисної інформації), зберігаючи при цьому легку для читання форму оповідання;
 • Нудоту. Частота згадки кожного використовуваного слова не перевищує 5%;
 • Структуру. Список загальних вимог до текстів для наших копірайтерів включає наявність підзаголовків і списків на певну числову одиницю тексту. Ви ніколи не отримаєте від нас нечитане “простирадло”.

І, звичайно, наші копірайтери не просто пишуть тексти, але знають основи пошукового просування. Адже SEO копірайтинг – це перш за все фундамент SEO. Фахівці постійно відстежують і враховують при створенні контенту вимоги пошукових фільтрів Гугл і Яндекс.

Так, алгоритми Панда і Колібрі від Гугл фільтрують низькоякісний, нерелевантний і плагіатний контент, а фільтр Баден-Баден від Яндекс відсіває сторінки, перевантажені ключами, сторінки без форматування або з дивними мовними зворотами.

Також, наші автори використовують метод LSI-копірайтингу – створення комерційних текстів з високим рівнем інформативності, корисності та актуальності для читача, відсутністю води, експертним розкриттям теми. Такі тексти високо оцінюють і користувачі, і пошукові боти.

Підготовка унікального SEO контенту

Ми рекомендуємо своїм клієнтам не просто купити статті на сайт, а пропонуємо повний пакет послуг з розробки і розміщення контенту на цільовій сторінці. Він реалізується в кілька етапів:

 1. Підготовка: збір семантики (найбільш релевантних ключових фраз) для сторінки кваліфікованими SEO-фахівцями агентства. Формування LSI-ядра для найбільш повного всебічного розкриття тематики сторінки без надмірного насичення “ключами”. Підготовка докладного технічного завдання для копірайтера;
 2. Збір інформації, розробка унікальної торговельної пропозиції і підготовка текстів нашим копірайтером з урахуванням всіх принципів, перерахованих вище;
 3. Перевірка текстів SEO-фахівцями, підбір релевантних картинок на сайті при необхідності, і розміщення статті на сторінці сайту з включенням мета-тегів (title, description) і форматуванням тексту.

При бажанні, кожен клієнт може перевірити СЕО текст особисто перед його розміщенням і внести будь-які правки, що стосуються змісту тексту (але не стосуються структури і ключових фраз).

Так ви отримуєте найбільш надійні гарантії якості копірайту, які тільки може надати виконавець.

Вартість послуг копірайтингу

Таким чином, ціна копірайту фактично включає вартість рішення цілого комплексу задач інтернет-маркетингу: від розробки семантичного ядра сторінки до послуг контентного розміщення. Вам не потрібно самостійно заглиблюватися в технічні нюанси SEO-копірайтингу і складати ТЗ для автора. Просто вкажіть URL сторінок, що будуть просуватися, і отримаєте вже наповнені релевантним контентом цільові ресурси, опрацьовані пошуковими оптимізаторами.

Це набагато цінніше, ніж просто написання тексту за готовом ТЗ. Для порівняння, дізнайтеся, скільки коштує написання унікального тексту у хорошого копірайтера, але без SEO-послуг. Наш цінник не надто вище.

Відповідаємо на популярні питання щодо SEO-копірайтингу

Навіщо взагалі потрібен текстовий контент?

Оптимізований контент на цільових сторінках дозволяє аудиторії знайти і зрозуміти необхідну інформацію, а сайту – просунутися у видачі. Крім того, якісний SEO-текст, одночасно з позитивним впливом на ранжування, виконує свою природну функцію – інформує читача про переваги вашого продукту і бренду, перетворюючи пасивного відвідувача в клієнта.

Тому, замовити SEO копірайтинг – вдала думка для просування вашого бізнесу.

Чому потрібно багато текстів?

Текст, розміщений на кожній цільовій сторінці, збільшує ймовірність того, що користувач перейде на сайт за низькочастотними запитами. Крім того, таким чином зацікавлений користувач зможе відразу потрапити на ту сторінку, яка йому потрібна, що скорочує відсоток відмов.

Багато текстів – це скільки

Принаймні стільки, скільки важливих цільових сторінок з частотними запитами є в структурі. Головна сторінка, сторінка “Про нас”, сторінки з групами товарів. Для карток товарів SEO-тексти потрібні не завжди.

Чи можна написати статті самостійно?

Найчастіше наша робота передбачає написання текстів на замовлення з нуля. Однак, якщо клієнт вишле нам готову інформацію про свій продукт або компанії, у копірайтера буде ідеальна інформаційна база для створення унікального оптимізованого тексту. Адже, врешті-решт, ніхто так добре не розуміє бізнес, як його власник.

Нагадуємо, що наша компанія займається просуванням бізнесу в інтернеті з 2011 року. Ми пропонуємо повний перелік послуг з пошукового просування сайту: від SEO-аудиту до лінкбілдінга для гарантованого виведення вашого сайту в ТОП пошукових систем.

×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!