Безкоштовно по Україні
080 033 95 67
Відгуки про компанію

Нам не бояться довірити майбутнє бізнесу

Залишити відгук
Відгуки наших клієнтів
Агропом

Дякуємо компанії за оперативну та якісну допомогу у запуску Google Shopping. Хочемо відзначити залученість та рекомендації нашого менеджера. Реклама дає результат і набирає обертів. Чекаємо на нові пропозиції. Спасибі

07.02.2022
Look Оптика

Звернулися до Мсистем з питання SMM просування. Отримали стратегію, яку зараз і реалізовуємо разом із хлопцями. Ефект є. Спостерігаємо зростання аудиторії у группі. Результати дає і реклама в Інстаграмі. Чекаємо ще більшого зростання підписників та продажів.

03.11.2021
Світ Лози

Замовляли контекстну рекламу. Через пару місяців реклама вистрілила. Валовий прибуток зріс на 150%. Вдячні за результат. Чекаємо збільшення показників.

31.08.2021
Лідер Снек

Як нам відразу пояснив менеджер Денис Борзиков, для швидкого виходу на ринок країни, краще почати з розміщення в каталозі Prom.ua, і за підсумками динаміки підключити контекстну рекламу. Поки що можемо сказати тільки про підсумки популяризації через маркетплейс. Продажі за перші два тижні зросли на 7%, а через місяць збільшення склало близько 17-18%. Позитивна динаміка зберігається, але не така помітна, як на самому початку. В цілому, дуже задоволені результатами наданої послуги! Розраховуємо на подальшу співпрацю.

16.07.2021
ТОВ “ТУРБОВЕНТУС”

Працюємо з МСістем за двома напрямками: контекст і seo. Результатом повністю задоволені. Кількість замовлень по Україні за останні 3 місяці зросла на 15% - це основний показник роботи.

21.06.2021
Motorsystem

Дякуємо компанії Msystem за виконану роботу по запуску та початковій підтримці рекламної кампанії. Віримо, що робота щодо подальшої оптимізації буде не менш вдалою

03.06.2021
Lotos-shop

Довірив хлопцям просування сайту і хочу сказати, що хлопці впоралися на 5+ поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як професіоналів своєї справи! Продовжуємо співпрацю з "M system"

18.05.2021
Olirank

Довгий час «топталися» на місці, поки не замовили просування та оптимізацію. Сайт змінився. Спасибі нашому менеджеру Володимиру і всій команді Msystem. П.С. Розраховуємо на знижку при запуску рекламної кампанії в Гуглі)

06.05.2021
Zoohelper

Замовляли контекстну рекламу в Google Ads. Після першого місяця додали 30% у продажах. Звіти показали, що це відбулося за рахунок контексту. Дуже задоволені. Подяка за це колективу M.System

12.04.2021
Steklomiks

З хлопцями з M. System працюємо понад 6 років. Довгий час тестували стратегії та варіанти кампаній в пошуках оптимального варіанту. І не шкодуємо. Дякую за роботу і сподіваємося на подальше збільшення обсягів трафіку і замовлень.

02.04.2021
Показати ще
Завдяки досягненню спільних цілей отримуємо нові замовлення, що допомагає рости професійно і рухатися вперед
Андрій Коротинський Андрій Коротинський

Enran Dnepr

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!