Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Гарантовано
просуваємо сайти
за допомогою SEO

Залучаємо конверсійний трафік з пошуку, робимо вашу компанію впізнаваною і пріоритетною для цільового користувача. Відправити запит
Google shopping logo
Просуваємо сайти у ТОП-10 з 2011 року

Збільшуємо ваші продажі, кількість дзвінків, заявок і замовлень з сайту за рахунок зростання цільового трафіку з Google

Вартість від

25 000 ₴/міс
Гарантуємо якість виконанняНаші фахівці ретельно
підбирають ключові запити,
відстежують ефективність
кампанії, коректують налаштування
для досягнення кращих результатів
Як ми це робимо
1
Отримуємо заявку

На сайті чи за телефоном
080 033 95 67
Безкоштовно по Україні

Відправити запит
2
Обговорюємо
співпрацю

Знайомимося, готуємо наші пропозиції щодо співпраці

3
Формуємо завдання

визначаємо пріоритетні товари і послуги, регіон просування

4
Розробляємо стратегію

аналізуємо конкурентів, підбираємо ключові запити, складаємо матрицю сезонності для сайту

5
Оптимізуємо

пишемо тексти, купуємо посилання, удосконалюємо сайт

6
Звітуємо

про виконану роботу і досягнуті результати, опрацьовуємо план робіт на наступні місяці

6
місяців потрібно, щоб
отримати значне зростання продажів
Просуваємо у топ 10
Google
Підвищуємо видимість вашого сайту
у видачі пошукових систем
Відправити запит
Просуваємо по трафіку Приводимо користувачів до вашого сайту
з пошукової системи Google
Відправити запит
Персональний акаунт - менеджер
Веде ваші проєкти Заглиблюється у проєкт, розуміє специфіку бізнесу та спілкується з вами однією мовою Зв'язується з вами щонайменше раз на тиждень для звітності та обговорення отриманих результатів
Володимир Гутовський - Head of Client Services [email protected] Обговорити проект
Що кажуть клієнти
Smarts.ua

У нас вже був досвід запуску реклами в Гугл, але залишалися питання. Фахівці з в M. System запропонували зробити безкоштовний аудит нашого акаунту. Досить швидко і як належить роз'яснили, що потрібно виправити й можна поліпшити. Ми погодилися, хоча і було невелике побоювання, тому як бюджет нам порекомендували відчутний. І не пошкодували. Майже зі старту отримали перші результати. Реклама окупилася в рази. Будемо працювати далі, сподіваюся, з не меншим результатом.

11.12.2020
Light Market

Звернулися в агентство в цьому році, щоб привести сайт до ладу і підвищити його прибутковість. Менеджер нам порадив комплексне просування за допомогою контекстної реклами та СЕО. Для цього довелося збільшити бюджет. Ми вагалися - все-таки це ризикована справа. Але результат був того вартий, претензій не маємо. Почалася оптимізація сайту - фахівець повністю змінив нам структуру. Зараз закінчилася підготовча робота і, за словами менеджера, далі результати будуть ще краще. Сподіваємося і чекаємо.

01.07.2019
Агенція, якій
можна довіритися
на всі 100!
Всі відгуки
Наші кейси
ms
Працюємо у відкриту

Наші клієнти можуть самостійно
перевіряти хід компанії

Ми - 30 сертифікованих фахівця Google.
Знаємо все про пошукову оптимізацію та таргетовану рекламу
Коллектив MediaSystem
Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт

Пропонуєте відмінний товар або послугу, а покупців немає? Телефон мовчить, а менеджери скаржаться на нудьгу? Швидше за все, ваш сайт загубився в тіні конкурентів, розташованих на перших місцях у видачі пошукових систем. Ми виведемо ваш інтернет-магазин з тіні суперників і направимо потенційних покупців саме до вас! Ми займаємося просуванням сайтів в Дніпропетровську, Україні і Росії з 2011 року за допомогою комплексних інструментів SEO.

 

SEO просування сайтів в Україні

Досвідчені SEO- фахівці нашої компанії здійснюють комплекс операцій, кінцева мета яких – зробити сайт зручним для користувачів згідно з рекомендаціями пошукових систем. Ми допомагаємо нашим клієнтам бути на крок попереду конкурентів. Після комплексної SEO оптимізації і просування сайту ваш проект стане фаворитом для пошукових систем і споживачів.

 

Як ми працюємо

За роки практики і просування більше 100 проектів ми розробили власний результативний план по привертанню уваги пошукових систем. При цьому, постійно досліджуємо останні оновлення в зоні пошуку і прогнозуємо зміни в алгоритмах Google і Яндекс.

Як ми працюємо:

  • Проводимо комплекс операцій по оптимізації веб-сайту;
  • Просуваємо сайт в Google і/або Яндекс.

Перший етап SEO – пошукова оптимізація – це фундамент, який готує ваш сайт до подальшого просування. Це комплекс заходів по коригуванню зовнішнього вигляду, семантичного наповнення, зручної структури, технічних характеристик веб-сайту так, щоб він індексувався пошуковими системами і був зручний користувачам. Другий етап – розкрутка сайтів в Google і Яндекс – грунтується на посиленні позицій сайту в списку видачі за допомогою інструментів SEO : посилення авторитетності сайту за допомогою зовнішньої оптимізації, оптимізація посадочних сторінок на базі конкурентів і т.д.

 

Достоїнства пошукової оптимізації веб-сайтів

Оптимізація сайтів включає такі етапи роботи:

  • Аудит веб-сайту і аналіз його конкурентів на ринку;
  • Збір семантичного ядра;
  • Коригування або впровадження нової структури сайту;
  • Текстове наповнення з використанням запитів, яким релевантні сторінки, що оптимізуються;
  • Розробка і впровадження перелинковки і метаданих.

Після завершення усіх операцій ви отримуєте детальний звіт і готовий оптимізований веб-ресурс, що не вимагає доопрацювань для ранжирування в пошуку. В цілому, пошукове просування сайтів вирішує такі завдання:

  • допомагає зайняти перші позиції в списку видачі;
  • підвищує довіру користувачів : аудиторія лояльніша до компаній, які швидко знаходяться в інтернеті і займають високі позиції у видачі;
  • дозволяє притягнути органічний цільовий трафік.

Результат SEO просування не такий швидкий, як результат пошукової реклами, але триваліший. Після завершення робіт ви отримуєте безкоштовний трафік, постійний потік потенційних клієнтів тривалий час. Таким чином, якісна пошукова оптимізація – це рентабельна інвестиція, яка окупається увагою і грошима вашій аудиторії. І пам’ятайте: неоптимізований сайт можна і зовсім не знайти в мережі! До того ж, якщо ваш онлайн-ресурс потрапив під дію санкцій Google і/або Яндекс, пошукова оптимізація – єдине рішення. Наші фахівці швидко і ефективно виведуть сайт з-під санкцій і повернуть йому колишні позиції. Вони виявляють причину введення санкцій, максимально швидко усувають проблему і застосовують заходи для того, щоб запобігти їй в майбутньому. Ваш трафік повертається в найкоротші терміни!

 

Наші переваги

Наша головна перевага – це досвідчені і захоплені своєю справою фахівці і доступ до кращих SEO сервісів на ринку. Ми займаємося SEO просуванням сайтів в інтернеті з 2011 року і розуміємо, як вивести веб-ресурс в ТОП видачі у будь-якій тематичній ніші. Працюємо з ресурсами будь-якого масштабу і складності. У “скарбничці” наших досягнень як невеликі сайти, створені всього під одну послугу, так і великі мережеві проекти. Наші фахівці мають в розпорядженні внутрішні інструменти SEO, досліджують і відстежують останні розробки в зоні пошуку для прискорення усіх робочих процесів. Це дозволяє нашим клієнтам збільшити свій трафік ще швидше. Ми рекомендуємо усім власникам е-коммерс проектів замовити SEO просування сайту у нас! Ми допоможемо вам стати лідером у своїй ніші!

×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!