Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Список найкращих блогів для починаючих бізнесменів

Список найкращих блогів для починаючих бізнесменів

Блоги експертів - це безцінне джерело знань для стартаперів. Інформація в них часто публікується сумбурно і не зібрана в єдине оповідання, як в книгах. Але блоги, без сумніву, мають ряд серйозних переваг:

 • інформація, яку публікується в блогах, БЕЗКОШТОВНА;
 • блоги постійно поповнюються АКТУАЛЬНОЮ інформацією: огляди оновлень, новини ринку, популярні тренди, і це з експертною оцінкою лідерів думок;
 • блоги, найчастіше, надають можливість для прямого спілкування з автором практично в режимі реального часу: ви завжди можете уточнити деталі або задати додаткові питання в коментарях.

Ми підготували цілий список найбільш корисних експертних блогів для починаючого підприємця. Їх автори - практикуючі бізнесмени, фахівці в області продажів, інтернет-маркетингу та саморозвитку, контент-мейкери і інші вихідці з реального бізнесу, а не просто голослівні "коучі", що начиталися книжок.

Продажі і бізнес

 1. Блог проекту "Мегаплан"
  Теми: продажі, маркетинг, бізнес, ефективність.
  Автори: визнані практикуючі бізнес-тренери, інтернет-маркетологи, редактори і т.д. Автори бестселерів і справжні лідери думок Рунету. Особисті блоги деяких авторів теж обов'язкові до вивчення і займають окреме місце в нашій добірці.
  Кому корисний: бізнесменам, маркетологам, контент-мейкерам (якість текстів в блозі, особливо тексти Максима Ільяхова (ідеолог https://glvrd.ru/) зводяться в ідол.
 2. Олександр Левітас
  Теми: партизанський маркетинг (в т.ч. і в інтернеті), підвищення ефективності бізнесу, збільшення результативності комерційного веб-сайту і т.д.
  Про автора: один з ключових експертів блогу "Мегаплан", колись удостоєний звання «Кращий бізнес-тренер Росії». Гуру партизанського маркетингу.
  Кому корисний: оффлайн і онлайн підприємцям, маркетологам, менеджерам з реклами та продажу.
 3. Андрій Рябих
  Теми: менеджмент, бізнес. Автор вчить, як заробляти гроші в інтернеті, як створити і просувати бізнес-проекти в Мережі, розповідає про створення і просування особистого бренду, методики управління персоналом і делегування бізнес-завдань.
  Про автора: практикуючий бізнесмен з 1999 року, автор якісної бізнес-літератури, засновник школи для підприємців.
  Кому корисний: майбутнім і чинним власникам онлайн-бізнесу, ТОП-менеджерам.

Інтернет маркетинг

 1. Retail Rocket
  Теми: кейси з підвищення конверсій, CRM-маркетинг, веб-аналітика, емейл-маркетинг.
  Про блог: зрозумілий, зручний і величезний за наповненням блог, який пропонує набір готових рішень для електронної комерції з персоналізації сайту і email-маркетингу.
  Кому корисний: власникам e-commece бізнесу, веб-аналітикам, фахівцям з email-маркетингу.
 2. Блог ProMetriki
  Тема: веб-аналітика, SMM.
  Про блог: збірник практичних інструкцій з впровадження новітніх методик і інструментів веб-аналітики в онлайн-бізнес.
  Кому: фахівцям з контекстної реклами, веб-аналітикам, власникам бізнесу (для загального розуміння процесів).
 3. Блог Лидмашины
  Теми: email-маркетинг, SMM, SEO, веб-аналітика.
  Про блог: "блог практикуючих інтернет-маркетологів", як вони самі себе називають. Простою, зрозумілою новачкам мовою, автори навчають тому, як розвивати сайт або блог за допомогою основних інструментів інтернет-маркетингу. Власні практичні кейси компанії наочно демонструють схему роботи з тим чи іншим інструментом.
  Кому: на відміну від ProMetriki, яка звертається насамперед до бувалих PPC-фахівців, учбівка “Лидмашины” буде практично корисна власникам e-commece бізнесу і початківцям техспецям.
 4. eSputnik
  Тема: email-маркетинг.
  Про блог: учбівка українського сервісу поштових розсилок. Це максимально повна методичка фахівця з email-маркетингу і практичне керівництво для новачка.
  Кому: початківцям і практикуючим спецям з розсилки і підприємцям для знайомства з одним з найефективніших каналів трафіку.
 5. Тыжмаркетолог
  Теми: аналіз ефективності просування і веб-аналітика, юзабіліті, інтернет-маркетинг, продажу, методики залучення аудиторії, соцмережі і т.д.
  Про блог: блог компанії «Completo», яка спеціалізується на системному маркетингові. Тексти блогу стосуються всіх тем, пов'язаних з інтернет-маркетингом: від огляду основних інструментів інтернет-маркетолога до переліку причин, за якими зливається реклама в Фейсбук.
  Агентство удостоєно нагороди Ордена Гільдії Маркетологів «За заслуги в маркетингу».
  Кому: власникам e-commece бізнесу, інтернет-маркетологам, технічним фахівцям.

Контент-маркетинг і копірайтинг

 1. Блог студії Дениса Каплунова
  Теми: копірайтинг, контент-маркетинг.
  Про блог: блог студії одного з найавторитетніших копірайтерів в СНД. Всі тексти пишуться співробітниками студії. Тут ви дізнаєтеся про те, як писати комерційні тексти для вирішення будь-якої задачі і як вплести маркетинг в українську / російську мову.
  Кому: авторам і замовникам комерційних текстів.
 2. Дмитро Кот
  Теми: email-маркетинг, копірайтинг.
  Про автора: автор ефективних продаючих текстів і маркетолог, який вміє і вчить відбудовуватися від конкурентів. Автор книг «E-mail маркетинг. Вичерпне керівництво» і «Копірайтинг: як не з'їсти собаку». Засновник власного агентства копірайтерів-маркетологів.
  Кому: авторам і замовникам комерційних текстів. Деякі публікації присвячені безпосередньо замовникам копірайту, вчать ставити ТЗ і підбирати хорошого фахівця.
 3. Блог агентства «Texterra»
  Теми: контент-маркетинг, онлайн-маркетинг
  Про ресурс: один з найбільш популярних російськомовних блогів про інтернет-маркетинг. Співробітники інтернет-агентства публікують власні і перекладені статті на тему SEO, контент-маркетингу і SMM.
  Кому: ресурс стане цінним джерелом знань для бізнесменів-початківців і технічних спец-тів.

Висновок

Перераховані блоги - це міні-бібліотека підприємця або технічного спец-та. Безкоштовний, але якісний ресурс, за допомогою якого ви розберетеся в актуальних бізнес-процесах, а також методах і трендах сучасного інтернет-просування.

Оцените статью

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться с друзьями

Личный помощник
Ведет дела в рамках услуги поисковая реклама Погружается в специфику работы, но при этом умеет донести информацию доступным способом Связывается с заказчиком минимум раз в неделю для передачи отчетов, обсуждения результатов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Підписка

Підписуйтесь на наш Блог, в якому ми ділимося знаннями, кейсами, гайдами та актуальними новинами інтернет-маркетингу

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!