Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Участь в галузевих конференціях - це бізнес-тренд, який сформувався не на порожньому місці. Конференції та виставки виступають, одночасно, безцінним джерелом актуальних знань та майданчиком для цільових знайомств в бізнес-середовищі. Масштабні заходи збирають сотні і тисячі рекламодавців, профільних фахівців і сервісних компаній, надаючи їм кращі умови для налагодження партнерських відносин в неформальній обстановці.

У першій половині 2020 гравці ринку втратили таку можливість через карантин. Але вже в другій ситуація, схоже, починає налагоджуватися: дати деяких значущих заходів вже призначені!

У будь-якому випадку, залишається сподіватися, що в 2021 всі найважливіші щорічні конференції пройдуть в "штатному режимі".

Внесіть їх в свій календарик і періодично стежте за новинами. Хочете завжди випереджати конкурентів на крок - будьте в гущі найбільш значущих бізнес-подій року!

c1 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

8P

8P - один з наймасштабніших заходів з онлайн-маркетингу, на якому збираються всі генератори трафіку і зацікавлені особи: від топ-менеджерів до копірайтерів. Найближча дата - 29 серпня 2020.

Кому буде корисно:

 • Підприємцям, топ-менеджерам, маркетологам (майстер-класи з побудови онлайн-бізнесу, його масштабування, брендингу та неймінгу, знайомство з основними маркетинговими інструментами і т.д);
 • Контекст-менеджерам, веб-аналітикам (актуальні інструменти, фішки, нестандартні моделі атрибуції і т.д);
 • SEO-фахівцям (актуальні тренди і методики просування, SEO під західні ринки та ін);
 • CPA-фахівцям (доповіді, кейси з топових ніш).

Учасники вибирають доповіді, отримують доступ до мобільного додатку, у якому зібрана вся важлива інфа + нетворкінг), можливість відвідати EXPO-зону з морозивом і подарунками, лаундж-зони для нетворкінгу і найгучнішу афтепаті.

Конференція проходить щорічно в розпал літа. Якщо навіть карантин не заважає організаторам зібрати понад 1000 учасників разом, то, сподіваємося, що після його завершення в 2021 на нас чекає ще більший розмах!

c2 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Business fwdays

Кожен новий рік починається з розробки бізнес-стратегії на найближчі 6-12 місяців. Саме час дізнатися про ключові тренди в підприємництві, які визначають вектор розвитку в актуальному бізнес-середовищі! Практична бізнес-конференція Business fwdays буде корисна підприємцям, маркетологам, ейчарам, sales-менеджерам іншим фахівцям, які беруть участь в генерації бізнес-ідей. Тільки актуальна інформація про підприємництво без рекламних доповідей і академічних догм.

  • Виступи практикуючих бізнесменів і фахівців: експертів IТ і медіа сфери, маркетологів, і т.д.
 • Нетворкінг з засновниками та представниками великих компаній;
 • Панельні дискусії та бізнес ігри.

Корисна інформація про розробку бізнес-стратегії, огляди інструментів і методів ефективних продажів, побудова бренду на прикладі реальних кейсів, тренди в HR, розбір успіхів і падінь компаній та багато іншого.

Поки компанія fwdays ще не внесла конференцію в карту заходів на 2021 рік, однак ми рекомендуємо відслідковувати новини подій і не пропустити Business fwdays 21, якщо вона відбудеться.

c3 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Business fwdays

18 березня 2021 року відбудеться 10-та міжнародна партнерська конференція, на якій зберуться представники компаній і партнерських мереж, вебмайстри, арбітражники та інші фахівці, щоб поділитися своїми кейсами, авторськими методиками і робочими "фішками".

CPA CONF 2021 - це найбільший захід з афілейт маркетингу в Україні. На учасників чекає 2 потоки доповідей: для вебмайстрів та арбітражних спеціалістів. Всього планується 18 спічів на "найгарячіші" теми: пошук дешевих лидів і збільшення конверсії, інструменти для реклами FB & INSTAGRAM, тренди афілейт ринку та актуальні оффери.

Ніяких комерційних доповідей: тільки корисна інформація від досвідчених експертів. Увечері організатори запрошують усіх на afterparty з шоу програмою, безлімітним алкоголем, закусками і неформальним спілкуванням, в якому "напрацювання акул СРА стають не такими вже й секретними".

c4 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Analyze

Analyze — профільна конференція для вебмайстрів. Захід присвячений системам аналітики, ефективному використанню інструментів Google Analytics, таблиць, BI-сервісів в актуальних умовах.

Спікери розповідають про те, як задати вектор ефективності проекту шляхом коригування ресурсу і заробляти більше за допомогою веб-аналітики. Тільки реальні інструменти, які роблять непогані проекти по-справжньому успішними.

Обов'язково відвідайте конференцію, якщо ви:

 • вебмастер, який хоче навчитися отримувати по-максимуму з систем аналітики;
 • підприємець, який роздумує про ефективність аналітики. Кейси і слова практикуючих експертів з "перших" вуст зможуть вас переконати!

Досвідом діляться вихідці з реального бізнесу і розробники аналітичних систем (напр., Serpstat).

Конференція, як правило, проходить в квітні щорічно. Дата проведення Analyze 2021 поки не анонсована.

c5 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

SEMPRO

Щорічна конференція для SEO-фахівців і арбітражників. Рекомендуємо відвідати сеошникам, арбітражним фахівцям, вебмайстрам і рекламодавцям, а також тим, хто активно інвестує кошти в пошукове просування свого бізнесу.

 • Реальні кейси та доповіді, передові тактики SEO і SMM, секрети заробітку на арбітражі, "препарування" свіжих алгоритмів Google і багато іншого;
 • Експозиція провідних SEO-компаній і партнерів трендових ніш, рекламних платформ і сервісів: дізнайтеся, що можна використовувати для підняття профіту!
 • Занурення в SEO-ком'юніті, живе спілкування з експертами та профільними фахівцями;
 • Афтепаті з шоу програмою для налагодження ділових відносин в неформальній обстановці.

У числі спікерів SEMPRO виступають не тільки відомі особистості в SEO та CPA-тусовці, але і непублічні експерти, доповіді яких ви не почуєте більше ніде.

Найближчий захід заплановано на 17 вересня 2020 року.

c6 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Ukrainian Digital Conference

Свіжа інформація з інтернет-маркетингу, кейси, нетворкінг, кулуарне спілкування і топові напрямки розвитку бізнесу - все це може очікувати нас у 2021 році на щорічній Ukrainian Digital Conference.

Щороку практикуючі фахівці українського і російського digital-маркетингу діляться актуальними інструментами і методиками лідогенераціі, побудови онлайн-бізнесу, збільшення конверсій і т.д.

Кому буде корисно:

 • підприємцям, які розвивають або планують розвивати свою справу в інтернеті;
 • розробникам і UX/UI дизайнерам;
 • маркетологам і контент-маркетологам;
 • SEO-фахівцям SMMщікам, фахівцям з email-маркетингу.

Коротше кажучи, всім, кому важлива актуальна інформація з digital-маркетингу. Організатори обіцяють максимум практичних знань за 1 день, які вже завтра можна буде застосувати для просування свого проекту.

Майданчик для нетворкінгу допоможе знайти потенційних партнерів в ході неформального спілкування.

Конференція зазвичай проводиться на початку осені. Дата проведення UDC 2020-2021 поки не анонсована.

c7 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

E-COMMERCE

Найбільший галузевий захід в Україні, який збирає понад 1,5 тис. учасників щорічно. У списку гостей заходу - представники ЕVA, Ria.ua, Visa, Booking, АЛЛО, Nestle, Coca-Cola та ін. В рамках заходу працює виставка сервісних компаній, 73% з яких вважають подію ефективним джерелом потенційних клієнтів.

Контент E-COMMERCE охоплює всі напрямки онлайн-бізнесу: від UI/UX, аналітики до права і логістики. Формат кейсів дозволяє висвітлити Digital-сферу з двох сторін: з боку підприємства, і з боку інтернет-агентства.

Наймасштабніший осінній e-commerce-захід отримує масу захоплених відгуків, а більше 80% учасників відвідують його щороку.

На останньому E-COMMERCE 2019 виступили 400 спікерів з 15 країн. Дата майбутніх конференцій поки не анонсована, але ми очікуємо не менший масштаб.

c8 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Kyiv iGaming Affiliate Conference

Івент, на котрому топові партнери гемблінгової ніші зустрічаються з великими рекламодавцями, сервісними компаніями і представниками партнерських мереж.

Кому варто відвідати:

 • менеджерам онлайнових і офлайнових гемблінгових компаній;
 • сервісним CPA компаніям;
 • вебмастерам;
 • медіабайерам;
 • розробникам софту для афіліатів;
 • SEO-фахівцям і арбітражникам;
 • іншим галузевим гравцям.

Захід дає можливість дізнатися про актуальні гемблінг-тренди і просування бізнесу в поточних умовах, а також представити свій продукт широкому загалу, провести цільові знайомства, знайти інвесторів, клієнтів, партнерів.

Найближча Kyiv iGaming Affiliate Conference планується на осінь 2020 року.

c9 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Admitad Expert

Щорічна конференція для фахівців з партнерського маркетингу та веб-майстрів. Конференція зачіпає дві тематичні ніші СРА: фінанси і e-commerce.

Головна "фішка" заходу - реальні історії успіху в CPA від рекламодавців (готові кейси) та практичні рекомендації для веб-майстрів від вихідців з реального бізнесу. Практичні рішення для успішного заробітку на партнерській програмі.

Дати майбутнього заходу поки не анонсуються: Admitad пропонує стежити за новими подіями в блозі або на сторінці на Facebook. Остання, третя конференція відбулася в 2019-му році. Через карантин ми можемо очікувати, що четверта едиція буде перенесена вже на 2021 рік.

c10 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

PPC Day

PPC Day – щорічна безкоштовна онлайн-конференція, організована академією інтернет-маркетингу WebPromoExperts. Присвячена контекстній рекламі і таргетингу. Всього 1 день біля екрану власного комп'ютера - і можна добре підтягти свої знання з контекстного просування в реальному бізнес-просторі.

Що можна отримати:

 • Огляд трендів і практичні поради від спеців, які займаються просуванням і контекстними роботами, наприклад, в Google Ads, Citrus, Comfy тощо;
 • Список актуальних інструментів PPC-фахівця;
 • Поради з управління бюджетом рекламної кампанії і оптимізації витрат;
 • Розбір кейсів інших компаній і багато іншого.

Ефір безкоштовний, є можливість прямого спілкування зі спікерами. Платна опція дає доступ до всіх матеріалів, презентацій і кейсів.

Захід, як правило, проводиться в кінці року. НЕ пропустіть!

c11 ТОП бізнес-конференцій 2020-2021

Email Conference

Найбільша в Україні щорічна конференція з e-mail маркетингу. 12 листопада 2020 року фахівці з e-mail маркетингу, контент-менеджери, копірайтери і рекламодавці зберуться вже вшосте. На конференцію записалося вже більше двох сотень учасників, отже можемо припустити, що участь в Email Conference 2021 вже можна вносити в календар заходів на майбутній рік.

Учасників Email Conference 2020 очікують виступи профільних фахівців, виставки сервісних компаній, майстер-класи з копірайтингу, створення ефективних листів, аналітики та стратегії.

Є можливість записатися на додаткову консультацію до експертів.

Оцените статью

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться с друзьями

Личный помощник
Ведет дела в рамках услуги поисковая реклама Погружается в специфику работы, но при этом умеет донести информацию доступным способом Связывается с заказчиком минимум раз в неделю для передачи отчетов, обсуждения результатов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Підписка

Підписуйтесь на наш Блог, в якому ми ділимося знаннями, кейсами, гайдами та актуальними новинами інтернет-маркетингу

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!