Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Послуга

SEO-оптимізація та просування інтернет-магазину, який спеціалізується на продажу панчішно-шкарпеткових виробів та домашнього текстилю оптом.

Цілі та завдання

Актуальне завдання - визначити, чому сайт прибуває в стагнації, попри просування, і навіть демонструє негативну динаміку окремих показників. Знайти розв'язання проблеми й згодом — збільшити відвідуваність та залучити більше потенційних клієнтів.

Сайт до

На момент початку робіт (06.12.2019) сайт існував вже близько двох років, раніше просувався і зібрав певну посилальну базу. Але при цьому великої активності не було. Трафік практично не надходив і, відповідно, продаж через інтернет-магазин було мало. Треба було з'ясувати чому і виправити ситуацію.
Вихідні дані (06.12.2019):

Кількість посилань по Ahrefs 2650
Кількість донорів по Ahrefs 76
Рейтинг домену по Ahrefs 7
Кількість посилань по Serpstat 969
Кількість донорів по Serpstat 44
Видимість по Serpstat 0,05
Кількість фраз по Serpstat 5018
Кількість сторінок в індексі 4620

Роботи над проєктом

Для початку ми проаналізували структуру сайту та аналіз даних клієнта. Визначали початкові показники видимості та позиції.

Потім зосередилися на технічній оптимізації: перевірили індексацію сторінок, проаналізували динаміку індексації та усунули помилки, що перешкоджають індексації та доступності сайту. Оновлення файлів robots.txt та sitemap.xml було частиною цього процесу.
Наступний етап – оптимізація контенту. Ми аналізували якість та насиченість контенту, визначили ключові фрази, які відповідають цілям клієнта.

Далі перейшли до аналізу та оптимізації посилальної маси, включаючи вивчення динаміки її зміни, перевірку індексації сторінок-донорів та аналіз атак конкурентів на посилальну масу. Ми також працювали над визначенням частки природних анкорів та підбором запитів для ТЗ на зовнішні статті.

В результаті ми визначили слабкі місця в коді, контенті та юзабіліті. Створили нову ієрархічну структуру магазину, що дозволило оптимізувати сторінки під пошукові запити та покращити навігацію для користувачів та ботів.

txt_1ua Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Ми наповнили нові сторінки унікальним контентом, пройшли перевірку на помилки та унікальність, переконалися відповідно до вимог пошукових систем.

На кожному етапі проводилася аналітика та звітність. Ми моніторили поведінку користувачів, шляхи їх проходження по сайту та аналізували конверсію. Цей процес також включав аналіз показників ефективності просування та трафіку.

Сайт після

Що ми маємо сьогодні (17.06.2023):

Кількість посилань по Ahrefs 662
Кількість донорів по Ahrefs 76
Рейтинг домену по Ahrefs 9
Кількість посилань по Serpstat 192
Кількість донорів по Serpstat 72
Видимість по Serpstat 1,48
Кількість фраз по Serpstat 34404
Кількість сторінок в індексі 7830

Вже навесні 2020 року після проведених робіт з внутрішньої оптимізації ми помітили впевнене, динамічне зростання видимості у пошуку та відвідуваності інтернет-магазину.

Трафік за весь період існування домену

txt_2 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Докладніше про те, чого нам вдалося досягти:

Проєкт з оптимізації та просування сайту був запущений 6 грудня 2019 року, і з того часу ми досягли значного прогресу. Сьогодні, 17 червня 2023 року, ми раді поділитися з вами результатами нашої роботи:

Ми змінили стратегію посилань, зосередившись на якості посилань, а не їх кількості. Аналіз маси посилань за останній рік по Serpstat:

txt_3 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

У підсумку рейтинг домену збільшився з 7 до 9, а видимість сайту збільшилася з 0,05 до 1,48. Це означає, що сторінки магазину почали з'являтися у пошуковій видачі набагато частіше.

Видимість за період існування домену:

txt_4 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Кількість фраз, за ​​якими сайт показується в пошуковій видачі, збільшилася більш ніж у 6 разів, а кількість сторінок в індексі майже вдвічі. Це спричинило значне зростання органічного трафіку.

Кількість ключових фраз за період існування домену

txt_5 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

При цьому сайт увійшов до ТОП-10 по 2 тис. ключових фраз:

Розподіл ключових фраз у SERP

txt_6 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

Висновки

Проведені роботи з SEO привели до таких значущих результатів:
Результати просування за останній рік:
txt_7 Як зміна структури сайту та посилальної стратегії допомогли збільшити відвідуваність та дохід інтернет-магазину у 2 рази

  1. Кількість відвідувачів сайту збільшилась на 60,2%.
  2. Загальна кількість сесій збільшилося у півтора рази. Це означає, що відвідувачі проводять більше часу на сайті, переглядають більше сторінок та взаємодіють із контентом.
  3. На сайт надійшло 53,3 тис. нових користувачів. Це на 61% більше ніж рік тому.
  4. Дохід із сайту збільшився вдвічі. Наші зусилля щодо оптимізації та просування позитивно вплинули на комерційні показники ресурсу.

Всі ці результати вказують на успішну оптимізацію, залучення більшої кількості користувачів та досягнення цілей бізнесу.

Оцените статью

Средняя оценка 4 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться с друзьями

Личный помощник
Ведет дела в рамках услуги поисковая реклама Погружается в специфику работы, но при этом умеет донести информацию доступным способом Связывается с заказчиком минимум раз в неделю для передачи отчетов, обсуждения результатов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Підписка

Підписуйтесь на наш Блог, в якому ми ділимося знаннями, кейсами, гайдами та актуальними новинами інтернет-маркетингу

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!