Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Контекстна реклама
для стоматології

Залучаємо нових клієнтів у ваш бізнес, розміщуючи ефективну рекламу в Google і на партнерських сайтах Відправити запит
Google shopping logo
Чому стоматологічному сайту потрібна контекстна реклама
budget Без контекстної реклами просувати сайт в Інтернеті складно

Розкрутка бізнесу в інтернеті без реклами практично неможлива. Так, контекстна реклама в стоматології - це можливість заявити про себе і швидко отримати перших клієнтів, завоювати новий ринок (наприклад, в новому місті), прискорити просування сайту в пошуку для отримання безкоштовного трафіку, швидко оцінювати ефективність доробок на сайті та багато іншого.

ppc Гнучкі інструменти реклами дозволять вирішити будь-яке бізнес-завдання

Контекстна реклама дозволить сфокусуватися на перевагах вашої компанії. Тут можна таргетуватися на будь-який район чи місто будь-якої країни, обирати час показу оголошень, адаптувати рекламу для різних сегментів вашої аудиторії, експериментувати з текстами та форматами, а також оцінювати результати для отримання кращої рентабельності в рамках бюджету.

10 years Контекстна реклама приводить на сайт зацікавлених користувачів

Люди побачать вашу рекламу на перших рядках пошукових систем і найпопулярніших сайтах, а також на спеціалізованих майданчиках, де "сидить" ваша аудиторія. Людина, яка бажає потрапити до стоматолога, часто спочатку вивчає інформацію про свою проблему, шляхи її вирішення та місцеві стоматології. Точкою першого контакту стає рекламне оголошення, що веде на сайт, і що змушує залишити свої контакти або записатися на прийом.

active Ваша цільова аудиторія і майбутні клієнти - в Інтернеті

Один з ключових принципів успішного бізнесу - бути там, де "живе" ваша цільова аудиторія. І сьогодні це - інтернет. Рекламувати свої послуги потрібно саме там. Різні стратегії та інструменти контекстної реклами дозволяють залучити нових клієнтів за будь-якими стоматологічними питаннями: як екстреними, так і плановими.

Переваги реклами в Інтернеті
Швидкий старт

Протягом трьох робочих днів ми налаштуємо для вас повноцінний інструмент просування сайту

Ефективність

Підвищення конверсії фіксується з перших днів, зростання кількості звернень точно прогнозується

Велике охоплення

Реклама в контекстно-медійних мережах дає доступ до багатомільйонної або навіть мільярдної аудиторії

Контроль бюджету

Немає необхідності оплачувати малоефективні покази. Ви платите тільки за перехід на сайт

Наші кейси
Що кажуть клієнти
Агропом

Дякуємо компанії за оперативну та якісну допомогу у запуску Google Shopping. Хочемо відзначити залученість та рекомендації нашого менеджера. Реклама дає результат і набирає обертів. Чекаємо на нові пропозиції. Спасибі

07.02.2022
Look Оптика

Звернулися до Мсистем з питання SMM просування. Отримали стратегію, яку зараз і реалізовуємо разом із хлопцями. Ефект є. Спостерігаємо зростання аудиторії у группі. Результати дає і реклама в Інстаграмі. Чекаємо ще більшого зростання підписників та продажів.

03.11.2021
Світ Лози

Замовляли контекстну рекламу. Через пару місяців реклама вистрілила. Валовий прибуток зріс на 150%. Вдячні за результат. Чекаємо збільшення показників.

31.08.2021
Чому ми
10 years
Понад 10 років в контекстній рекламі
ppc
Сертифіковані спеціалісти з контекстної реклами
budget
Працюємо по абонплаті, не беремо % з бюджету
bonus
Бонуси 10 000 грн на контекстну рекламу
kpis
Щотижневі звіти без "води": тільки KPI та метрики
key
Швидкий запуск кампаній "під ключ": від ТЗ до результатів
account
Надаємо повний доступ до рекламного акаунту
support
Постійна підтримка персонального менеджера
Рекомендуємо статті
Огляд сервісів для роботи з контекстною рекламою, 18 Листопада 2021

Боже, бережи програми, онлайн-сервіси та розширення, які роблять життя фахівця з контекстної реклами простіше! Вони дозволяють спростити рутинні завдання або повністю “делегувати” їх машині, зібрати максимум корисної інформації для підготовки реклами, швидко і просто управляти оголошеннями. Які програми для контекстної реклами вам точно будуть корисні та для чого, читайте нижче. Етап 1: аналізуємо конкурентів Моніторинг […]

Що таке ньюсджекінг та як його використовувати?, 31 Січня 2022

Як «ловити хвилю» хайпу, пов’язаного з гостроактуальною подією у певній ніші, країні чи світі та отримати від нього користь для бізнесу? Розповімо у сьогоднішній статті. Основне про ньюсджекінг Отже, ньюсджекінг – це привернення уваги до продукту чи продавця шляхом використання резонансних інфоприводів. Як це робиться: вибирається популярний та актуальний на цю мить новинний тренд; далі […]

SEO для сайту з обмеженим асортиментом, 25 Листопада 2020

Для початку варто визначити, що ми розуміємо під обмеженим асортиментом і чому ми присвячуємо його просуванню цілу статтю. В даному випадку мається на увазі два типи асортименту: Вузькоспеціалізований: спеціалізовані товари вузького профілю або монобрендова продукція. Наприклад, сайт з продажу крафтових деталізованих автомобільних моделей власного виробництва. Малий, в порівнянні з прямими конкурентами, асортимент. Наприклад, ваш конкурент […]

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!