Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Реклама в тизерних
мережах

Розміщуємо та оптимізуємо рекламу в тизерних мережах, які працюють з найбільш релевантними для вас і вашої аудиторії майданчиками Відправити запит
Google shopping logo

Тизерна реклама - це інструмент для публікації рекламних оголошень в цілій мережі сайтів. Оголошення (тизери) розміщуються в вигляді рекламного банера, тексту або зображення з текстом. Містять ключову інформацію про товар або послугу.

Зустріти блоки з тизерами можна на онлайн-майданчиках різної тематики. Серед них:

 • розважальні майданчики;
 • новинні портали;
 • форуми;
 • інтернет-магазини;
 • блоги;
 • інформаційні ресурси.

Для більшої ефективності вони розміщуються найчастіше під шапкою або в пересувних блоках, які зберігаються в зоні видимості незалежно від скролінгу сторінки.

Розміщення тизерів на цілій групі майданчиків можливе завдяки тизерним мережам - по суті, тим же партнерськими програмами, що виступають посередниками між веб-майстрами та рекламодавцями. Веб-майстер розміщує рекламу на своєму сайті, рекламодавець оплачує кліки, а біржа отримує комісію.

Вам не потрібно укладати домовленості з кожним рекламним майданчиком. Вибрані тизерні мережі самостійно опублікують ваші рекламні матеріали на всіх доступних тематичних ресурсах, автоматизують співпрацю з їх власниками.

Використовуйте тизерні мережі для реклами - і вам не доведеться витрачати час на пошук партнерів для просування своїх товарів.

Кому ми рекомендуємо купити тизерний трафік і використовувати мережі в якості каналу залучення:
Інтернет-магазинам з товарами загального споживання

Для бізнесменів, що продають товари масового попиту онлайн, тізерна реклама - це додатковий канал залучення трафіку з великим охопленням і високим рівнем конверсії. При цьому, іноді тизерний трафік може скласти до 30% загального трафіку, що надходить на сайт.

Інтернет-магазинам з товарами з "сірих" тематик

У тизерних мережах на порядок простіше рекламувати сірі теми, ніж в Google Ads: перелік заборонених тем тут набагато менше. Якщо ваші оголошення відхиляються рекламними системами, лояльна "тизерка" - чи не єдиний варіант для платного просування на інтернет-сайтах.

Переваги просування в тизерних мережах:
Невисока ціна

Одне з найбільш вагомих переваг - вартість. Так, ціна за клік в тизерній рекламі кратно поступається вартості кліка в КМС та інших офіційних сервісах пошукових гігантів. При цьому, реклама в тизерних мережах може привести на сайт до 30% загального трафіку.

Величезне охоплення

Найпопулярніші тизерні мережі України надають близько мільярда показів на добу. При цьому, за рахунок великого обсягу трафіку, що проходить ви, розміщуючи рекламу, може отримати до декількох десятків тисяч кліків. Все залежить від тематики.

Висока ефективність

Інтригуючі, чіпляючі оголошення відрізняються непоганою клікабельністю - в 2-3 рази вище, ніж в інших видів в платної реклами. Тобто тизерка - це інструмент залучення, який може дати більш високий CTR при менших витратах рекламного бюджету.

Лояльна модерація

У тизерних мережах можна розміщувати ті рекламні матеріали, які відхиляються рекламними системами пошукових гігантів. Список заборонених тем тут на порядок коротше. До того ж модерація в цьому випадку займає в рази менше часу.

Етапи робіт:
Розробка загальної стратегії
 • Заглиблюємося в специфіку вашого бізнесу, унікальну торгову пропозицію і формуємо портрет цільової аудиторії
Медіапланування
 • Підбираємо тизерні мережі, які працюють з найбільш релевантними для вас і вашої аудиторії майданчиками
Запуск рекламної кампанії
 • Сегментуємо аудиторію і підбираємо свій набір налаштувань таргетування під кожну з цільових груп
Моніторинг та тестування
 • Тестуємо кампанії. Після отримання перших результатів залишаємо найбільш ефективні
Оптимізація кампаній
 • Регулярно оптимізуємо ставки для отримання більшої кількості кліків і конверсій в рамках одного рекламного бюджету
Аналітика та звітність
 • Надаємо докладні дані про хід кампанії, звітуємо про кожен крок і досягнуті рекламними зусиллями KPI
від 15 000 грн/місяць Відправити запит від 15 000 грн/місяць Відправити запит
Що кажуть клієнти
Ресурс-Техно

У нас виробництво, тому ми вкрай зацікавлені в постійних замовленнях, щоб не простоювати і не зазнавати збитків. Тому, 6 років тому, ми звернулися в Msystem для налаштування контекстної реклами в Гугл. Результатами ми були задоволені. Менеджер запропонував і далі розвивати свій сайт. Для цього була обрана стратегія СЕО-просування. Нам змінили назви, описи товарів і категорій. Стало дійсно краще, клієнти приходять, ми задоволені.

21.05.2019
Look Оптика

Звернулися до Мсистем з питання SMM просування. Отримали стратегію, яку зараз і реалізовуємо разом із хлопцями. Ефект є. Спостерігаємо зростання аудиторії у группі. Результати дає і реклама в Інстаграмі. Чекаємо ще більшого зростання підписників та продажів.

03.11.2021
Агенція, якій
можна довіритися
на всі 100!
Всі відгуки
Ми - 30 сертифікованих фахівця Google і Яндекс. Знаємо все про пошукову оптимізацію та таргетовану рекламу
Коллектив MediaSystem
Чому варто замовити налаштування та оптимізацію тизерної реклами у нас:
ppc
Наші фахівці підберуть тільки "білі" тизерні мережі, які працюють з найбільш релевантними для вас і вашої аудиторії майданчиками
budget
Працюємо з трьома десятками тизерних мереж і вже запустили понад 1000 успішних рекламних кампаній з 2011 року
bonus
Налаштовуємо тизерку за абонплатою "під ключ" без % з бюджету. Така модель співпраці - своєрідний аналог власного відділу реклами
kpis
Надаємо розгорнуті звіти, в яких фіксуємо дії та результати роботи фахівців без "води": тільки KPI та метрики
key
Ми вручну оптимізуємо кампанії для отримання більшої кількості тизерного трафіку в рамках обраного вами бюджету
10 years
Налаштуванням займаються досвідчені PPC-фахівці, що надають послуги контекстної, таргетованої реклами в тизерних мережах
Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Іван Андрущак

Іван Андрущак - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт

Реклама в тизерних мережах

Для інтернет-магазинів масового попиту тизерна реклама – це додаткове джерело трафіку з високими показниками конверсії та великим охопленням. А для деяких специфічних ніш, чиї рекламні матеріали відхиляють Google і Яндекс, лояльна “тизерка” – оптимальне рішення для платного просування своїх товарів.

Що таке класична тизерна реклама

Тизерна реклама або реклама в тизерних мережах – це інструмент для розміщення своєї пропозиції в цілій мережі сайтів. Оголошення являє собою рекламний банер, текстове оголошення або зображення з текстом, які містять ключову інформацію про товар або послугу.

Зустріти блоки з тизерами можна на веб-русурсах різної тематики. Серед них:

 • розважальні майданчики;
 • новинні портали;
 • форумы;
 • інтернет-магазини;
 • блоги;
 • інформаційні ресурси.

З метою збільшення ефективності рекламні меседжі публікуються на видному місці. Найчастіше – під шапкою. Також популярністю користуються і “мобільні” блоки, які зберігаються в зоні видимості незалежно від гортання сторінки.

Розміщення тизерної реклами в Інтернеті на цілу групу сайтів можливо завдяки тизерним мережам – по суті, тим же партнерським програмам, що виступають посередниками між власниками сайтів і рекламодавцями. Власник сайту (веб-майстер) публікує рекламу на своєму майданчику, рекламодавець оплачує кліки, а біржа отримує свій відсоток.

Вам не потрібно домовлятись безпосередньо з кожним рекламним майданчиком. Вибрані тизерні мережі України самостійно покажуть вашу рекламу на всіх доступних тематичних ресурсах, автоматизують співпрацю з їх власниками.

Використовуйте тизерні мережі для реклами – і вам не доведеться витрачати час на пошук партнерів для просування своїх товарів.

Переваги тизерних мереж

Одне з найбільш яскравих переваг – вартість тизерної реклами: ціна за клік тут в рази дешевше, ніж в контекстній рекламі або в мережах “гігантів” Google і Яндекс. При цьому, “тизерка” може принести до 30% всього трафіку.

Інші плюси:

 • В тизерних мережах набагато простіше рекламувати сірі теми, ніж в Google AdWords і Яндекс.Директ: перелік заборонених тем тут набагато менше. Доречі, модерація в “тизерках” проходить швидше.
 • Висока ефективність. Інтригуючий зміст тизерів дає високу клікабельність – у 2-3 рази вищу, ніж у інших типів в платної реклами.
 • Велике охоплення. Завдяки значному обсягу трафіку рекламодавець може отримати від декількох тисяч до декількох десятків тисяч кліків.

Виходить, у порівнянні з іншими типами платної реклами, тизерна, при менших витратах рекламного бюджету може дати вищий CTR.

Отримання трафіку з тизерних мереж

Ще один плюс “тизерки” – швидкий запуск.

Для того, щоб купити тизерний трафік, достатньо лише зареєструватися в системі та позначити необхідні параметри таргету для рекламної кампанії:

 • геотаргетинг;
 • демографічні параметри;
 • інтереси;
 • тематика;
 • пристрої (десктоп, мобільні);
 • браузер;
 • час показу.

Набір параметрів таргетингу може змінюватися в залежності від мережі.

Ціна

Оптимальна для e-commerce проектів модель монетизації тизерної реклами – ціна за клік або CPC-модель, оскільки інтернет-магазинам потрібні кліки та конверсії, а не “голі” покази.

Після створення кампанії та налаштування таргету рекламодавцю необхідно поповнити баланс в тизерній мережі. Точна сума для запуску залежить від мережі: кожна встановлює її на свій розсуд. Оплата стягується за кожен клік і, чим вище ставка, тим більше буде тизерний трафік і конверсії. Закупівля трафіку здійснюється за аукціонним принципом.

Після того, як необхідна сума поповнила баланс, кампанія завжди проходить модерацію (яка, як ми пам’ятаємо, не займає багато часу). Тільки після схвалення модератором реклама запускається в ротацію, а трафік починає скупатися.

Після перших результатів необхідно оптимізувати кампанію для досягнення кращої рентабельності вкладень.

Налагодження та оптимізація тизерної реклами в M. System

Ми пропонуємо послугу налаштування та оптимізації тизерної реклами “під ключ”. Ми працюємо з трьома десятками тизерних мереж і вже запустили понад 1000 успішних рекламних кампаній. Налаштуванням займаються досвідчені PPC-фахівці, що надають послуги контекстної реклами, таргетованої реклами в соціальних мережах і реклами в “тизерках”.

Що ми робимо:

 • заглиблюємося в специфіку вашого бізнесу і формуємо портрет цільової аудиторії;
 • підбираємо тизерні мережі, які працюють з найбільш релевантними для вас і вашої аудиторії майданчиками;
 • сегментуємо аудиторію і підбираємо свій набір налаштувань таргету під кожну з цільових груп;
 • запускаємо і тестуємо кампанію;
 • після перших результатів залишаємо найбільш ефективні кампанії;
 • регулярно оптимізуємо ставки для отримання більшої кількості кліків і конверсій в рамках одного рекламного бюджету.

Ми налаштовуємо тизерну рекламу за абонплатою “під ключ”. Таким чином ви оплачуєте повний перелік робіт над вашою рекламою в “тизерках”. Така модель співпраці – своєрідний аналог власного відділу реклами.

Від розміру бюджету тизерної реклами вартість послуг не залежить.

Ми надаємо розгорнуті звіти, в яких фіксуємо дії та результати роботи фахівців.

Замовляйте недорогу та ефективну рекламу в тизерних мережах і отримуйте більше кліків і замовлень в рамках свого рекламного бюджету!

×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!